Dekorace na stůl
-
VyprodánoNo reviewsVčetně : 1 ubrus
Běžná cena 35,00 KčBěžná cena173,00 KčAkční cena 35,00 KčVyprodáno -
No reviews
Včetně : 6 dárkových tašek
Běžná cena 124,00 KčBěžná cenaAkční cena 124,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 písmeno Y
Běžná cena 25,00 KčBěžná cenaAkční cena 25,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 písmeno R
Běžná cena 25,00 KčBěžná cenaAkční cena 25,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : Písmeno L
Běžná cena 25,00 KčBěžná cenaAkční cena 25,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 písmeno E
Běžná cena 25,00 KčBěžná cenaAkční cena 25,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 písmeno C
Běžná cena 25,00 KčBěžná cenaAkční cena 25,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 písmeno B
Běžná cena 25,00 KčBěžná cenaAkční cena 25,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 sáček konfet
Běžná cena 50,00 KčBěžná cenaAkční cena 50,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 běhoun
Běžná cena 74,00 KčBěžná cenaAkční cena 74,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 místo
Běžná cena 35,00 KčBěžná cenaAkční cena 35,00 Kč -
No reviews
Včetně : 48 mini růží
Běžná cena 79,00 KčBěžná cenaAkční cena 79,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 svícen
Běžná cena 74,00 KčBěžná cenaAkční cena 74,00 Kč -
No reviews
Včetně : Ubrus
Běžná cena 321,00 KčBěžná cenaAkční cena 321,00 Kč -
VyprodánoNo reviewsVčetně : 4 mini truhly s pokladem
Běžná cena 272,00 KčBěžná cenaAkční cena 272,00 KčVyprodáno -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 svíčka
Běžná cena 148,00 KčBěžná cenaAkční cena 148,00 Kč -
No reviews
Včetně : Ubrus
Běžná cena 79,00 KčBěžná cenaAkční cena 79,00 Kč -
No reviews
Včetně : ubrus
Běžná cena 296,00 KčBěžná cenaAkční cena 296,00 Kč -
No reviews
Včetně : 12 divokých květin
Běžná cena 74,00 KčBěžná cenaAkční cena 74,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 sukně u stolu
Běžná cena 124,00 KčBěžná cenaAkční cena 124,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 sukně na stůl
Běžná cena 124,00 KčBěžná cenaAkční cena 124,00 Kč -
VyprodánoNo reviewsVčetně : 6 konfet
Běžná cena 21,00 KčBěžná cena50,00 KčAkční cena 21,00 KčVyprodáno -
AkceNo reviewsVčetně : 1 dekorace s jelenem
Běžná cena 71,00 KčBěžná cena185,00 KčAkční cena 71,00 KčAkce -
AkceNo reviewsVčetně : 4 větvičky cesmíny
Běžná cena 31,00 KčBěžná cena74,00 KčAkční cena 31,00 KčAkce -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 uzel
Běžná cena 148,00 KčBěžná cenaAkční cena 148,00 Kč -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 pryskyřičná busta
Běžná cena 1.159,00 KčBěžná cenaAkční cena 1.159,00 KčVyprodáno -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 lebka
Běžná cena 4.193,00 KčBěžná cenaAkční cena 4.193,00 KčVyprodáno -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 kostlivý pavouk
Běžná cena 814,00 KčBěžná cena962,00 KčAkční cena 814,00 KčVyprodáno -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 pryskyřičná lebka
Běžná cena 444,00 KčBěžná cenaAkční cena 444,00 KčVyprodáno -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 falešná kniha
Běžná cena 247,00 KčBěžná cenaAkční cena 247,00 KčVyprodáno -
VyprodánoNo reviewsVčetně : 1 zvonek
Běžná cena 272,00 KčBěžná cenaAkční cena 272,00 KčVyprodáno -
No reviews
Včetně : 1 klepadlo
Běžná cena 346,00 KčBěžná cenaAkční cena 346,00 Kč -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 láhev
Běžná cena 64,00 KčBěžná cenaAkční cena 64,00 KčVyprodáno -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 lebka
Běžná cena 99,00 KčBěžná cenaAkční cena 99,00 Kč -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 lucerna , 3 AA baterie součástí balení
Běžná cena 247,00 KčBěžná cenaAkční cena 247,00 KčVyprodáno -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 krabice
Běžná cena 91,00 KčBěžná cenaAkční cena 91,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 miska
Běžná cena 173,00 KčBěžná cenaAkční cena 173,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 svítící dekorace
Běžná cena 987,00 KčBěžná cenaAkční cena 987,00 Kč -
VyprodánoNo reviewsVčetně : 1 trofej
Běžná cena 116,00 KčBěžná cenaAkční cena 116,00 KčVyprodáno -
VyprodánoNo reviewsVčetně : 1 trofej
Běžná cena 116,00 KčBěžná cenaAkční cena 116,00 KčVyprodáno -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 svítící dýně
Běžná cena 419,00 KčBěžná cenaAkční cena 419,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 lucerna
Běžná cena 469,00 KčBěžná cenaAkční cena 469,00 Kč -
No reviewsVyprodánoNo reviewsVčetně : 1 animovaný kotel
Běžná cena 1.603,00 KčBěžná cenaAkční cena 1.603,00 KčVyprodáno -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 umělá růže
Běžná cena 74,00 KčBěžná cenaAkční cena 74,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 svícen
Běžná cena 99,00 KčBěžná cenaAkční cena 99,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 svícen
Běžná cena 198,00 KčBěžná cenaAkční cena 198,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 falešný pavouk
Běžná cena 89,00 KčBěžná cenaAkční cena 89,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 20 malých květů po 3,5 cm
Běžná cena 77,00 KčBěžná cenaAkční cena 77,00 Kč -
No reviews
Včetně : 1 dávkovač nápojů
Běžná cena 272,00 KčBěžná cenaAkční cena 272,00 Kč -
No reviewsNo reviewsVčetně : 1 pavouk
Běžná cena 173,00 KčBěžná cenaAkční cena 173,00 Kč
Široký výběr dekorací a párty doplňků
Vsaďte na krásnou párty dekoraci a myslete i na nádhernou dekoraci stolu. Vegaoo nabízí největší výběr párty doplňků za nejlepší cenu. Vyberte si z naší široké nabídky ubrusů, proutěných koulí nebo také krásný běhoun na stůl, talíře, sklenice a také široký výběr stolních konfeti. Najdete zde více než 800 dekorací stolu dostupných z tisíců položek. Vegaoo je TEN web, který vám usnadní organizaci narozeninové oslavy, svatby, tematické párty i mnoha dalších akcí, jako jsou dekorace do sálu nebo kostýmy pro dospělé i děti, abyste uspořádali opravdu nezapomenutelný večírek. Největší výběr párty doplňků s kostýmy pro dospělé, děti nebo také paruky, maskami, líčením a samozřejmě pro opravdu povedený večírek by dekorace neměla chybět, aby se oslava ještě více ponořila do vašeho světa.
Největší výběr párty dekorací
Hledáte téma pro krásnou dekoraci sálu a krásnou dekoraci stolu na tematickou párty, narozeniny nebo zvláštní událost? Na Vegaoo si můžete vybrat z více než stovky dekorací stolu, dekorací sálu, fotografických sad pro zábavu na oslavě a samozřejmě také piñat pro děti! Velkým trendem jsou neonové a fosforeskující dekorace s výraznými barvami. Na narozeniny si vyberte naše stolní konfety s číslem věku, máme několik dostupných barev.

































